Menu
...
Czy święta mogą być wesołe bez złota, czerwieni i brokatu?
23.12.2016
Czy święta mogą być wesołe bez złota, czerwieni i brokatu?

Jak co roku, nadeszły święta i całe nasze otoczenie zaczęło się zmieniać. Gdzie nie spojrzeć nastąpiła eksplozja mieszczącego się w rozsądnym budżecie (z pomocą pracowitych skrzatów z dalekiego wschodu) bogactwa. Plastikowe choinki obwieszone brokatowymi bombkami i wszelkiego rodzaju syntetycznymi imitacjami metali szlachetnych, przaśne barokowe inicjały zdobiące biedronkowe gazetki - możemy próbować od tego uciec, ale tani blichtr jest tak wszechobecny, że w końcu i tak zdamy sobie sprawę z daremności naszego oporu.

Mimo wszystko wierzę, że przynajmniej w przypadku świątecznych kartek z życzeniami, sprawa nie jest jeszcze do końca przegrana. Przecież świąteczny nastrój nie wynika jedynie z towarzyszącego temu okresowi przepychu, nie jest nierozłącznie związany ze złotem, czerwienią i brokatem.

 

A efektem powyższych przemyśleń jest tych kilka zaprojektowanych przez nas ostatnio kartek:

 

kartka świąteczna MS architect

 

kartka świąteczna Trends Point

 

kartka świąteczne Moloko Studio

 

Podziel się artykułem
Strona 1 z 4 [1] [2] [3] [4]
© Moloko 2023
cheap jordans wholesale nfl jerseys stainless jewelry wholesale cheap nfl jerseys cheap Nike Air Huarache shoes pompy wtryskowe bombas inyeccion Air Jordan 11 72-10 Retro Black Gym Red White air jordan 5 low chinese new year cubic zirconia wholesale cheap air yeezy 350 boost Authentic MCM Backpack for Sale air jordan 12 cheap cheap ugg boots jordans for sale